Historické repliky

Historické repliky

Nabízíme výrobu historických replik oken, okenic, dveří (exteriérových i interiérových), brán a vrat, schodů a schodišť, výkladců, zimních zahrad a oranžerií.

Vyrobíme či zrekonstruujeme historické repliky pro historické a památkově chráněné objekty jako jsou zámky, hrady, kostely, venkovské usedlosti, statky, chalupy, měšťanské domy v historických centrech měst a různá sídla. Při výrobě se snažíme o maximální dodržení původního vzhledu a stylu a zároveň doplníme výrobky o moderní vlastnosti a parametry (např. izolační, akustické či bezpečností vlastnosti). Na přání zákazníka doplníme výrobky různými doplňky, kováním, dřevořezbou a dalšími prvky.

Nabízíme repliky pro:

  • Historické repliky oken, okenic - vyrobíme věrné kopie původních oken a okenic pro historické objekty. Dodáváme jednoduchá, špaletová okna a dvojitá okna v historickém vzhledu s moderními vlastnostmi.
  • Historické repliky dveří, vrat, bran - zabýváme se výrobou nových exteriérových i interiérových dveří, brán a vrat. Při výrobě zachováme vzhled a styl původních dveří, brán a vrat.
  • Historické repliky schodů, schodišť, pavlačí - vyrobíme či zrekonstruujme Vám schody, schodiště a pavlače v historických objektech. Dodáváme venkovní i interiérová samonosná schodiště a obklady schodů včetně zábradlí.
  • Historické repliky výkladců, zimních zahrad, oranžerií - zajistíme opravy či výrobu nových výkladců, zimních zahrad a oranžerií v historických objektech. Dodáváme kvalitní výrobky se zachováním původního vzhledu a moderními vlastnostmi.

Truhlářství Halamka

Naše firma se specializuje na výrobu kvalitních špaletových oken, která jsou navržena tak, aby perfektně odpovídala estetickým i funkčním požadavkům. Kromě oken také vyrábíme vchodové a interiérové dveře a dřevěné schody. Více na truhlarstvi-halamka.cz.

Výběr z naších realizací

Truhlářství Halamka, s.r.o.

IČ: 06064531 / DIČ: CZ06064531

Sídlo: Horní Holetín 23, 539 71 Holetín (mapa)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 39493 +420 724 837 049 +420 724 840 750 +420 602 162 753 info@truhlarstvi-halamka.cz

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: