Historické repliky oken, okenic

Historické repliky oken, okenic

Naše truhlářská výroba se specializuje na historické repliky oken a okenic, která patří k významným prvkům především historických a památkově chráněných budov, domů a objektů, jako jsou například zámky, hrady a různá sídla, kostely, statky a venkovské usedlosti, chalupy, měšťanské domy v historických centrech měst. Při rekonstrukci či revitalizaci těchto objektů dochází samozřejmě také k výměně oken a okenic.

Zabýváme se především výrobou jednoduchých špaletových a dvojitých oken pro historické objekty. Při realizaci zakázky vycházíme maximálně vstříc zákazníkovi v kombinaci s požadavky památkářů či památkových úřadů. Dle Vašich požadavků vyrobíme nová okna s moderními vlastnostmi a parametry, ale zároveň zachováme vzhled a charakter (prvky a styl) původních historických oken. Pro zachování vzhledu je také důležitá povrchová úprava a doplňky, historická dřevořezba, různá historická kování, panty, klepače, kličky a další. Zajistíme vše potřebné, dle přání zákazníka, se snahou co nejvíce dosáhnout původního vzhledu.

Při výrobě replik oken používáme jako materiál dub, borovici, smrk a modřín. Okna je možné zasklít izolačním dvojsklem v kombinaci s obyčejným zasklením nebo litým (výrazně zvlněným) sklem a opatřit celoobvodovým kováním. Výhodou našich špaletových oken je moderní nátěr, takže okna není potřeba pravidelně natírat. Všechna okna jsou zpracována tak, aby věrně kopírovala původní vzhled, ale zároveň splňovala technické vlastnosti a normy. Naše špaletová okna splňují vysoké požadavky na akustické a tepelně-izolační vlastnosti a vyznačují se také dlouhou životností.

Součástí zakázky je nejen realizace výroby nových oken a okenic, ale i zajištění kompletního servisu. Demontáž starých oken, zaměření, výroba, dovoz a montáž nových oken, poradenství a záruční servis.

Naše realizace historických replik oken a okenic

Truhlářství Halamka, s.r.o.

IČ: 06064531 / DIČ: CZ06064531

Sídlo: Horní Holetín 23, 539 71 Holetín (mapa)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 39493 +420 724 837 049 +420 724 840 750 +420 602 162 753 info@truhlarstvi-halamka.cz

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: