Historické repliky dveří, vrat a bran

Historické repliky dveří, vrat a bran

Při výměně, rekonstrukci či revitalizaci exteriérových, ale i interiérových dveří, vrat a bran musí majitelé historických objektů dodržet původní vzhled. Nabízíme výrobu historických replik dveří, vrat a bran pro historické a památkově chráněné budovy, domy a objekty, jako jsou například zámky, hrady a různá sídla, kostely, statky a venkovské usedlosti, chalupy, měšťanské domy v historických centrech měst.

Při realizaci zakázky vycházíme maximálně vstříc zákazníkovi v kombinaci s požadavky památkářů či památkových úřadů. Dle Vašich požadavků vyrobíme nové vchodové i interiérové dveře, brány či vrata s moderními vlastnostmi a parametry, ale zároveň zachováme vzhled a charakter (prvky a styl) původních historických dveří, brán či vrat. Samozřejmostí pro zachování původního vzhledu je i kování (možno i kované), dveřní závěsy, klepače, kliky, historická dřevořezba a další ozdobné prvky. I při zachování historického charakteru a vzhledu dveří, brán a vrat je možné doplnit výrobky o moderní a bezpečnostní prvky. Dle přání zákazníka namontujeme prvky pro vyšší bezpečnost, prvky k zabránění únikům tepla. Zajistíme vše potřebné, dle požadavků zákazníka, se snahou co nejvíce dosáhnout původního vzhledu. Pokud jsou v historickém objektu původní okna, lze ve stejném stylu vyrobit i dveře či vrata.

Při výrobě replik exteriérových a interiérových dveří, brán a vrat používáme jako materiál dřevo – dub, borovici, smrk, modřín, jasan atd. Výhodou našich dveří, brán a vrat je moderní nátěr, takže není potřeba pravidelně natírat, další výhodou je dlouhá životnost, ekologický materiál pro povrchovou úpravu, velké množství nabízených odstínů, široký výběr typů skla atd. Všechny dveře, brány i vrata jsou zpracovány, tak aby věrně kopírovaly původní vzhled, ale zároveň splňovaly technické vlastnosti a normy.

Součástí zakázky je nejen realizace výroby nových dveří, brán a vrat, ale i zajištění kompletního servisu. Demontáž starých dveří, brán a vrat, zaměření, výroba, dovoz a montáž nových dveří, vrat a brán, poradenství a záruční servis.

Naše realizace historických replik dveří, vrat a bran

Truhlářství Halamka, s.r.o.

IČ: 06064531 / DIČ: CZ06064531

Sídlo: Horní Holetín 23, 539 71 Holetín (mapa)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 39493 +420 724 837 049 +420 724 840 750 +420 602 162 753 info@truhlarstvi-halamka.cz

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: