Historické repliky výkladců, zimních zahrad oranžerií

Historické repliky výkladců, zimních zahrad a oranžerií

Nabízíme výrobu replik výkladců, zimních zahrad a oranžerií. U historických a památkově chráněných objektů jako jsou zámky, hrady, historické domy, kostely, venkovské usedlosti a statky, chalupy, měšťanské domy v historických centrech měst, je velmi důležité zachovat původní vzhled. Nabízíme nejen výrobu replik oken a dveří, ale i opravy či výrobu nových výkladců, zimních zahrad a oranžerií. Zajistíme Vám například kompletní rekonstrukci malých i velkých zimních zahrad a oranžerií na zámcích, výkladců a výloh v historických měšťanských domech či dle vašich požadavků zrekonstruujeme výkladce, zimní zahrady a oranžerie v jakémkoliv historickém objektu.

Při realizaci zakázky vycházíme maximálně vstříc zákazníkovi v kombinaci s požadavky památkářů či památkových úřadů. Dle Vašich požadavků vyrobíme nové zimní zahrady, altány, oranžerie, výkladce a výlohy s moderními vlastnostmi a parametry, ale zároveň zachováme vzhled a charakter (prvky a styl) původních historických objektů. Pro zachování vzhledu je také důležitá povrchová úprava a doplňky, historická dřevořezba, různá historická kování (i kovaná), kličky a další. Zajistíme vše potřebné, dle přání zákazníka, se snahou co nejvíce dosáhnout původního vzhledu.

Při výrobě replik výkladců, zimních zahrad a oranžerií používáme jako materiál dřevo – dub, borovici, smrk, modřín atd. Zimní zahrady, oranžerie, výkladce je možné zasklít izolačním dvojsklem v kombinaci s obyčejným zasklením nebo litým (výrazně zvlněným) sklem. Výhodou je kvalitní a trvanlivý nátěr. Všechny naše výrobky mohou být ručně opracovány s nejvyšší pečlivostí, tak aby věrně kopírovaly původní vzhled, ale zároveň splňovaly technické vlastnosti a normy. Naše výrobky splňují vysoké požadavky na akustické a tepelně-izolační vlastnosti a vyznačují se také dlouhou životností.

Součástí zakázky je nejen realizace výroby nových zimních zahrad, výkladců a oranžerií, ale i zajištění kompletního servisu. Demontáž starých objektů, zaměření, výroba, dovoz a montáž nových objektů, poradenství a záruční servis.

Dřevěné schodiště tvoří neodmyslitelnou součást každého vícepodlažního rodinného domu. Dřevěné schodiště plní několik funkcí současně. Kromě praktické funkce má také estetickou hodnotu. Zároveň je možné nevyužité místo pod schodištěm proměnit na úložné prostory.

Naše realizace historických replik výkladců, zimních zahrad a oranžerií

Truhlářství Halamka, s.r.o.

IČ: 06064531 / DIČ: CZ06064531

Sídlo: Horní Holetín 23, 539 71 Holetín (mapa)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 39493 +420 724 837 049 +420 724 840 750 +420 602 162 753 info@truhlarstvi-halamka.cz

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: