O firmě Truhlářství Halamka, s.r.o.

O firmě Truhlářství Halamka, s.r.o.

Specialitou našeho zakázkového truhlářství je výroba historických replik oken, okenic, dveří (exteriérových i interiérových), brán a vrat, schodů a schodišť, výkladců, zimních zahradoranžerií. Naše firma byla založena v roce 1924 a z té doby se zachovaly některé, v tomto období používané nástroje a pracovní postupy. Kombinace této dochované minulosti a současné zručnosti našich pracovníků využíváme k výrobě replik určených pro umístění do historických a památkově chráněných objektů jako jsou zámky, hrady, kostely, venkovské usedlosti, statky, chalupy, měšťanské domy v historických centrech měst a různá sídla.

Při realizaci zakázek vycházíme maximálně vstříc zákazníkovi v kombinaci s požadavky památkářů či památkových úřadů. Na přání zákazníka vyrobíme nové produkty s moderními vlastnostmi a parametry, ale zároveň zachováme vzhled a charakter (prvky a styl) původních historických objektů. Pro zachování původního vzhledu je také důležitá povrchová úprava a doplňky, historická dřevořezba, různá historická kování, panty, klepače, kličky a další kované prvky. Zajistíme vše potřebné, dle požadavků zákazníka, se snahou co nejvíce dosáhnout původního vzhledu.

Při výrobě používáme jako materiál dřevo dub, borovici, smrk, modřín, jasan, buk a jiné. Všechny naše výrobky jsou ručně opracovány s nejvyšší pečlivostí, tak aby věrně kopírovaly původní vzhled, ale zároveň splňovaly technické vlastnosti a normy (například vysoké požadavky na akustické a tepelně-izolační vlastnosti). Díky povrchové úpravě a modernímu nátěru není nutné výrobky pravidelně natírat. Naše výrobky se také vyznačují dlouhou životností.

Součástí zakázky je nejen realizace výroby, ale i zajištění kompletního servisu. Demontáž starých objektů, zaměření, výroba, dovoz a montáž nových objektů, poradenství a záruční servis.

Více informací o firmě najdete na stránkách truhlarstvi-halamka.cz.

Truhlářství Halamka, s.r.o.

IČ: 06064531 / DIČ: CZ06064531

Sídlo: Horní Holetín 23, 539 71 Holetín (mapa)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 39493 +420 724 837 049 +420 724 840 750 +420 602 162 753 info@truhlarstvi-halamka.cz

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: